HSTotaal: lid van het professionele netwerk: deCluster

"We leven in een netwerkmaatschappij. Samenwerking is niet alleen leuk, maar een voorwaarde voor succes."

DeCluster, een groep ervaren vakmensen

Omdat we nogal ervaren zijn kennen we veel professionele vakmensen met wie we lang en in wisselende samenstelling hebben gewerkt. Altijd met plezier, altijd in co-creatie. Die profs hebben we uitgenodigd een netwerk te vormen dat we inzetten voor klanten. We noemen het netwerk: deCluster.

DeCluster: een hechte club in los verband

De partners van deCluster hebben elk hun eigen bedrijf, maar de samenwerking voelt als één geheel, een goed geoliede machine. We weten exact wat we aan elkaar hebben. En we hebben aan een half woord vaak genoeg. Elke schakel in het proces voelt zich verantwoordelijk voor een optimaal eindresultaat.

Wie maken deel uit van deCluster?

Michel Versteeg, EmComm, Nijmegen
06 462 666 17, michel@decluster.infomichel@emcomm.nl

Joost Klinkenberg, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
06 20 131 628, joost@decluster.info, joost@hstotaal.nl

Bart Landman, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
06 20 61 68 32, bart@hstotaal.nl

Bas van Kampen, Basis2Business, Western Cape, South Africa
+27 76 275 9025, info@basis2business.co.za

Frans Blanchard, Buro Blanchard, Haarlem
06 50 205 672, frans@blanchard.nl

Matthijs Schonewille, SkriblCMS, Ede
06 305 522 03, matthijs@skribl.com

Chan Blok, Blok Tekst, Amsterdam
06 549 814 50, ​chan@blok.info

Eduard van der Worp, Van der Worp Fotografie, Heemstede
06 270 167 79, (023) 524 03 18 
info@worpfoto.nl

Paul Smeele, Pressrecord Public Relations, Vijfhuizen
06 248 754 84, paul@pressrecord.nl

Pierre Jacobs, triple A visualz, Lisse
06 487 291 54, tripleAvisualz@gmail.com

Ruud Revers, theCabinetshop, Den Haag
06 14 11 08 88, 070-365 91 20
mail@thecabinetshop.nl

Daan Appels, Appels Communicatie, Velp
06 222 214 47, info@appelscommunicatie.nl

Meer weten over deCluster? Kijk op www.decluster.info.

HSTotaal: lid van deCluster

DeCluster; een groep ervaren vakmensen. Omdat we nogal ervaren zijn kennen we veel professionele vakmensen met wie we lang hebben samengewerkt. Die profs hebben we uitgenodigd een netwerk te vormen.

DeCluster: een hechte club in los verband. We weten exact wat we aan elkaar hebben. En we hebben aan een half woord vaak genoeg. Elke schakel in het proces voelt zich verantwoordelijk voor een optimaal eindresultaat.

Meer weten over deCluster? Kijk op www.decluster.info.

Meer weten over ons en over onze professionele partners? Neem een kijkje op www.decluster.info.

Meer weten over deCluster? Kijk op www.decluster.info.