HSTotaal: lid van het professionele netwerk: deCluster

"We leven in een netwerkmaatschappij. Samenwerking is niet alleen leuk, maar een voorwaarde voor succes."

DeCluster, een groep ervaren vakmensen

Omdat we nogal ervaren zijn kennen we veel professionele vakmensen met wie we lang en in wisselende samenstelling hebben gewerkt. Altijd met plezier, altijd in co-creatie. Die profs hebben we uitgenodigd een netwerk te vormen dat we inzetten voor klanten. We noemen het netwerk: deCluster.

DeCluster: een hechte club in los verband

De partners van deCluster hebben elk hun eigen bedrijf, maar de samenwerking voelt als één bureau, een goed geoliede machine. We weten exact wat we aan elkaar hebben. En we hebben aan een half woord vaak genoeg. Elke schakel in het proces voelt zich verantwoordelijk voor een optimaal eindresultaat.

Wie maken deel uit van deCluster?

Joost Klinkenberg, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
(06) 201 316 28, joost@decluster.info

Bart Landman, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
(06) 206 168 32, bart@decluster.info

Michel Versteeg, EmComm, Nijmegen
(06) 462 666 17, michel@decluster.info

Matthijs Schonewille, Skribl, Ede
(06) 305 522 03, matthijs@decluster.info

Chan Blok, Blok Tekst, Amsterdam
(06) 549 814 50, chan@decluster.info

Ruud Revers, theCabinetshop, Den Haag
(06) 14 11 08 88, 070-365 91 20
revers@thecabinetshop.nl, ruud@decluster.info

Eduard van der Worp, Van der Worp Fotografie, Heemstede
(06) 270 167 79, (023) 524 03 18 
info@worpfoto.nl, eduard@decluster.info

Daan Appels, Appels Communicatie, Velp
(06) 222 214 47, daan@decluster.info

Pierre Jacobs, triple A visualz, Lisse
(06) 487 291 54, pierre@decluster.info

Meer weten over deCluster? Mail Joost Klinkenberg (joost@hstotaal.nl) of kijk op www.decluster.info.

HSTotaal: lid van deCluster

DeCluster; een groep ervaren vakmensen. Omdat we nogal ervaren zijn kennen we veel professionele vakmensen met wie we lang hebben samengewerkt. Die profs hebben we uitgenodigd een netwerk te vormen.

DeCluster: een hechte club in los verband. We weten exact wat we aan elkaar hebben. En we hebben aan een half woord vaak genoeg. Elke schakel in het proces voelt zich verantwoordelijk voor een optimaal eindresultaat.

Meer weten over deCluster? Mail Joost Klinkenberg (joost@hstotaal.nl) of kijk op www.decluster.info.

Meer weten over ons en over onze professionele partners? Mail Joost Klinkenberg (joost@hstotaal.nl). Maar u kunt ook een kijkje nemen op www.decluster.info.

Meer weten over deCluster? Neem een kijkje op www.decluster.info.